@takpomagam – wolontariat pracowniczy Provident Polska

Mamy kolejny dowód na to, że jest z nami rzesza dobrych ludzi! Dziś o 9 rano, w przeddzień Światowego Dnia Ubogich do pensjonatu dotarli wolontariusze z Provident Polska, aby odmalować naszym mieszkańcom stołówkę oraz strych, gdzie znajdują się pokoje i miejsce, w którym spotykamy się wspólnie na świątecznych posiłkach, konferencjach.

Od rana praca wre, wolontariusze pod wodzą Pana Marcina Wierzbickiego ramię w ramie z naszymi mieszkańcami dzielnie szpachlują, gruntują, malują. Niedawno od Provident Polska otrzymaliśmy także ubrania, obuwie, pościele, koce i wszystko, czym możemy podzielić się z potrzebującymi. To dla nas szczególnie ważne z uwagi na zbliżającą się zimę i zapotrzebowanie na wszystko, co pozwala utrzymać ciepło w trakcie zimnych, nieprzyjemnych dni i nocy. Ale nie wszystko! Oczekujemy na prezent w postaci nowych kontenerów do segregowania śmieci od @takpomagam – wolontariatu pracowniczego Provident Polska, dzięki którym będziemy bardziej odpowiedzialnie zarządzać odpadami i dbać o naszą planetę.

Dziękujemy, że jesteście i że pomagacie potrzebującym! Nasi Panowie zadeklarowali, że w ramach podziękowania zaangażują się w Wasze działania na rzecz Domu Samotnej Matki. Czyńmy dobro!