Edukacja Finansowa CROWN

16.11.2022r. w KMPS dzięki uprzejmości Pani Bogusi Pachały i Pana Marka Pachały z Edukacja Finansowa CROWN (https://www.facebook.com/EFCrown) odbyły się warsztaty ekonomiczne – „Domowe finanse”, podczas których osoby z mieszkań treningowych miały okazję nauczyć się zarządzania domowym budżetem, zdobyć wiedzę na temat usług bankowych, działania parabanków i możliwościach oddłużania.
Dziękujemy serdecznie za przeprowadzenie tych wartościowych zajęć.
Kilka słów odnośnie prowadzących warsztaty: Bogusia i Marek Pachała
Małżeństwo z Warszawy. Od 10 lat związani z edukacją finansową dorosłych i młodzieży. Liderzy Fundacji Edukacji Finansowej CROWN, która organizuje kursy i konferencje poświęcone zarządzaniu finansami osobistymi oraz pracy. Bogusia i Marek organizowali i prowadzili rekolekcji dla małżeństw „Finanse po Bożemu” i „Jedność Małżeńska a Finanse”,  oraz Kursy Finansowe Crown. Także edukacja finansowa dzieci była tematem prowadzonych przez nich konferencji dla rodziców i nauczycieli.
Osobiście możemy zaznaczyć, ze są to przesympatyczni ludzie, którzy darmowo przygotowali warsztaty, przygotowując własne materiały, wykorzystując swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenia. Panowie mimo trwającego meczu z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w warsztatach.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za współpracę, która mamy nadzieję będzie kontynuowana.