Chcemy stworzyć miejsce w którym pomoc uzyskają osoby bezdomne wymagające opieki medycznej.

 

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej prowadzi schronisko dla osób bezdomnych. Bardzo często zgłaszają się do nas osoby, które wymagają opieki medycznej. Niestety, ze względu na brak odpowiednich warunków, nie jesteśmy w stanie im pomóc.

Przy istniejącym schronisku dysponujemy budynkiem, w którym chcemy zorganizować schronisko dla osób wymagających opieki medycznej. Budynek ten wymaga kapitalnego remontu oraz dostosowania do wymogów prowadzenia tego typu działalności.

 

Pierwszym etapem prac jest przygotowanie pełnej dokumentacji obejmującej między innymi projekty architektoniczne, projekty instalacji gazowej, wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej, grzewczej. Potrzebne będą opracowania umożliwiające uzyskanie akceptacji projektów między innymi od Sanepidu i Straży Pożarnej oraz wiele innych dokumentów wymaganych do otrzymania zgody na rozpoczęcie prac.

 

Łączny koszt tego pierwszego etapu szacowany jest na kwotę 100 000 zł. Dla nas jest to kwota nieosiągalna. Wierzymy jednak, że dzięki Wam oda nam się zrealizować ten cel. Udowodniliście już, że możemy liczyć na wasze wsparcie w pomaganiu ludziom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Jesteśmy przekonani, że i tym razem tak będzie.

https://zrzutka.pl/h4vwzb