Zupa w Radzie Miasta

Na specjalne zaproszenie radnego Krakowa Łukasza Wantucha przyjeżdżamy na sesję Rady Miasta Krakowa. Zrobimy bardzo pouczającą lekcję o szacunku i godności wobec drugiego człowieka. Zapraszamy wszystkich chętnych i zainteresowanych wydarzeniem do kontaku. Pojedźmy do Krakowa i pokażmy radnemu Wantuchowi, że osoby w kryzysie bezdomności, to nie śmierdzący, brudni, agresywni żule i menele, tylko ludzie na poziomie.

Więcej o wydarzeniu znajdziecie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2393167987594101/

Jeżeli jeszcze nie słyszeliście jeszcze o pomysłach Radnego z Krakowa zachęcamy do zapoznania się z poniższymi teksatami:

https://www.facebook.com/lukasz.wantuch/posts/2537642696280379

http://lovekrakow.pl/aktualnosci/radny-zaprasza-do-urzedu-najbardziej-agresywnych-pijanych-i-smierdzacych-bezdomnych_31089.html?fbclid=IwAR265jzKd5Wy8rjbdnkSWpT1RFsp8Tn3L7vsw4B0pl2rmYbGNN8jSdEXW5M

 

Pięćdziesiąt osób z Warszawy, które doświadczają bezdomności zamierza pojechać 10 lipca do Krakowa na "zaproszenie" radnego Wantucha. Nie zgadzamy się na traktowanie z pogardą osób w wyjątkowo trudnej sytuacji życiowej. Nie zgadzamy się na wykorzystywanie ich do robienia populistycznej kariery pana radnego. Chcemy pojechać do Krakowa aby pokazać, że nie ma zgody na takie zachowania.

W celu zorganizowania wyjazdu utworzyliśmy specjalną zbiórkę, jeśli ktoś miałby ochotę wesprzeć naszą inicjatywę prosimy o wsparcie:

https://zrzutka.pl/7udgg2