Świąteczne Życzenia 2020

Szanowni, Kochani, Najlepsi...
już dziś wieczorem wszyscy usiądziemy przy wigilijnym stole, by radować się i celebrować Boże Narodzenie. Pozwólcie, że zajmiemy chwilę Waszego cennego czasu i złożymy Wam życzenia. Będzie długo, ale to dlatego, że od serca
Szanowni Darczyńcy,
wiemy, że ten rok nie był dla Was łatwy, ale zawsze byliście z nami i mogliśmy na Was liczyć w najtrudniejszych momentach - dziękujemy! Niech narodzona Dziecina Boża zsyła na Was ogrom łaski, a Maryja Matka Boska ma Was zawsze w swojej opiece! Życzymy, by w Waszych sercach zawsze gościł pokój, radość i nadzieja. Niech Wasze domy będą pełne ciepła, bezpieczeństwa, miłości i dostatku. Życzymy też, by nigdy nie opuszczało Was i Waszych najbliższych zdrowie i pomyślność. Jesteście sprawcami naszych codziennych cudów - nigdy nie zapomnimy tego, jak wielu osobom udało się nam wspólnie pomóc!
Kochani Podopieczni,
każdego dnia widzimy, jak wiele wysiłku i pracy wkładacie w to, by kolejne święta spędzić już we własnym domu! Wiemy, że często nie wierzycie, że się jeszcze kiedyś uda, że brakuje Wam siły na walkę z urzędami, instytucjami, że macie czasem ochotę się poddać. Życzymy Wam, by Dzieciątko Jezus obdarzyło Was siłą do walki o swoje życie mimo wszystkich przeciwności, a Józef Święty niech otacza Was opieką jak Najświętszą Dziecinę. Życzymy, by nigdy nie opuszczała Was wiara w lepsze jutro, dobrzy ludzie wokół i zdrowie niezbędne do realizacji celów. Obiecujemy, że zawsze ramię w ramię z Wami będziemy walczyć o Wasze dobro, Wasze prawa, o Waszą przyszłość. Życzymy Wam także, byście nie musieli już ani jednej Wigilii spędzać z Misją - niech każda kolejna będzie już w Waszym Kochanym Domu!
Drogie Organizacje wspierające osoby w kryzysie bezdomności,
to, co robicie każdego dnia na rzecz potrzebujących osób jest godne podziwu i oklasków na stojąco! Dziękujemy, że jesteście, że działacie, walczycie i nigdy się nie poddajecie. Życzymy Wam, by sprzyjała Wam Opatrzność Boża w każdej dobrej decyzji, jaką podejmujecie na rzecz podopiecznych. Życzymy, by nigdy nie zabrakło Wam siły i wiary w to, że można jeszcze zmienić ten szalony świat. Niech trudności i problemy w czynieniu dobra będą tylko motywacją do dalszej pracy, a ludzie wokół Was napędem i paliwem do osiągania niemożliwego!
Kochani Pracownicy i Wolontariusze Misji, bez Was, bez Waszego codziennego wysiłku i pracy, bez Waszej całodobowej gotowości dzień w dzień nie udałoby nam się pomóc nikomu. Gdyby nie Wy Misja nie mogłaby być tak skuteczna. Gdyby nie Wasza siła i zaangażowanie tak wiele osób nie dostałoby potrzebnego ratunku. Niech Święta Rodzina będzie Waszą ostoją w walce o dom, bezpieczeństwo i spokój dla każdego, kogo spotkacie na swojej drodze. Życzymy Wam, by każdy dzień był dla Was nagrodą za dobro, które czynicie. Niech nigdy nie opuszcza Was zdrowie, spokój, cierpliwość, siła i wytrwałość! Niech spełnią się Wasze wszystkie marzenia, a w Waszych sercach i domach gości spokój, radość i miłość.
Wasza Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej!