Prosimy o pomoc w zatrudnieniu Pani Eli

Prosimy Was o pomoc w zatrudnieniu podopiecznej Misji Pani Eli. Pani Elżbieta swoje dzieciństwo spędziła w domu dziecka. Przez prawie całe życie ciężko pracowała a nie ma  żadnej dokumentacji, która mogłaby to potwierdzić. Jej praca polegała na pomocy sadownikom przy zbiorze owoców. Wielu z naszych podopiecznych ma pofdobne doświadczenie. Za ciężką pracę w sadzie czy polu dostawali kawałek materaca, posiłek i marne pieniądze. Oczywiście bez Umowy i bez składek. Z legalnego zatrudnienia Pani Eli mamy ślad zaledwie dwóch lat pracy. W  dzieciństwie zdiagnozowano u niej padaczkę, przez co pracodawcy bali się jej zatrudnić, nie wiedzieli jak zachować się, reagować w momencie ataku. Ta dzielna i wspaniała kobieta około 20 lat przebywała w miejscach niemieszkalnych a od pół roku jest mieszkanką Pensjonatu socjalnego „Św. Łazarza”.

Nasza Pani Ela ma już złożony wniosek o przyznanie lokalu socjalnego z zasobu m. st. Warszawy w dzielnicy Ursus. Mamy nadzieje, że wkrótce jej marzenie o swoim mieszkaniu się ziści. W naszej placówce pomaga nam na codzień i wykonuje drobne prace związane z przygotowaniem posiłków. Bardzo chcielibyśmy móc zatrudnić ją legalnie na pół etatu.

 

Dla nas jako pracodawcy, miesięczny koszt takiego zatrudnienia to 1.567 zł, co daje rocznie 18.804 zł. Dzięki Waszemu wsparciu Pani Ela będzie miała normalną umowę o pracę z wynagrodzeniem 1.300 zł miesięcznie i niezbędnymi składkami.

 

Otworzyliśmy zbiórkę pieniędzy na jej legalne zatrudnienie , więcej szczegółów znajdziecie w linku zamieszczonym poniżej

Głęboko wierzymy, że przy Waszym wsparciu uda nam się przywrócić jej wiarę w ludzi!

Dziękujemy w imieniu Pani Eli! 

 

Przejdź do zbiórki --- https://zrzutka.pl/kaxwa9