Ogrodzenie szpitala dla osób bezdomnych

Przy budynku, który ma być wyremontowany na potrzeby osób chorych stoją resztki przewracającego się płotu. Pomóżmy sfinansować postawienie nowego ogrodzenia.

Przy prowadzonym przez Kamiliańską Misję Pomocy Społecznej schronisku dla osób bezdomnych znajduje się budynek, który Misja zamierza wyremontować i stworzyć tam miejsce, w którym pomoc medyczną mogą uzyskać osoby znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej.

Budynek ten ogrodzony jest przewracającym się płotem. Pierwszym etapem inwestycji musi więc być postawienie normalnego, solidnego ogrodzenia.

Pierwszą część ogrodzenia (przy budynku schroniska) Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej już sfinansowała. Na ogrodzenie drugiego budynku pieniędzy jednak nie ma. Szacunkowy koszt tego przedsięwzięcia to 25 000 zł. Na kwotę tę składa się koszt bramy wraz z automatyką (około 8 000 zł), koszt materiałów niezbędnych do wybudowania ogrodzenia wraz z podmurówką (około 12 000 zł) oraz koszt robocizny (około 5 000 zł).

Pomóżmy zrealizować ten projekt. Zadbajmy o najsłabszych.

https://zrzutka.pl/8r8zb5?utm_medium=mail&utm_source=postmark&utm_campaign=payment_notification&fbclid=IwAR0C67W7NIkC3wbv00-yYbjs5rIXg1Ga3_M0ZbOG27JjoFqN_HJn6RzeTwU