Dzień Uwielbienia dla osób w kryzysie bezdomności

19 marca w Kościele obchodziliśmy Uroczystość św. Józefa. Jest to jeden z największych Świętych, jest też patronem ubogich.

Tego dnia po raz pierwszy w Warszawie odbył się Dzień Uwielbienia dla osób w kryzysie bezdomności. Organizatorami byli ojcowie Kamilianie wraz z Kamiliańską Misją Pomocy Społecznej oraz Caritas Archidiecezji Warszawskiej i Odnowa w Duchu Świętym z Ursusa.

W to dzieło wkład miały też  i inne organizacje jak i osoby pojedyncze. Ten dzień był odpowiedzią na pragnienie Boga i Uwielbienie Go w sposób szczególny. Mszy św. przewodniczył ks. bp. Rafał Markowski, który tez wygłosił Słowo Boże. Widać było, ze ks. biskup był poruszony tym spotkaniem.

Po mszy św. odbył się ciepły posiłek i ciasto. Po uczcie odbyła się adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzili członkowie ze wspólnoty „ Woda Życia ”oraz ojciec Robert franciszkanin. Podczas tego wieczoru uwielbienia był moment oddania Jezusowi swojego życia i wybrania Go jako swojego Pana i Zbawiciela. Pod koniec adoracji o. Robert poprowadził modlitwę Uzdrowienia i  Uwolnienia wewnętrznego na zakończenie.

O. Robert udzielił też indywidualnego błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem.

[gallery link="file" ids="1949,1950,1951,1952,1953,1954,1955,1956,1957,1958,1959,1960"]