COWORKING dla dzielnych dziewczyn z Ukrainy!

Bez Was by się nie udało!

TZU CHI Foundation – nasi przyjaciele z Tajwanu zaufali nam po raz kolejny! To dzięki Fundacji byliśmy w stanie wynająć piękny lokal i rozpocząć realizację naszego marzenia o prowadzeniu przestrzeni coworkingowej dla dziewczyn z Ukrainy! Stopniowo będziemy odsłaniać Wam kolejne etapy tego fantastycznego projektu. Jesteśmy już po pierwszych rozmowach z dziewczynami, mamy nazwę i wizję tego jak powinno wyglądać i funkcjonować to fantastyczne miejsce.Zobaczycie jakie niezwykłe talenty i umiejętności posiadają nasze przyjaciółki zza wschodniej granicy.

Agencja Nieruchomości Eastate i Pan Jakub Figielski – serdecznie dziękujemy za profesjonalną pomoc w nawiązaniu kontaktu z właścicielem naszego lokalu, pomoc w negocjacjach dotyczących ceny najmu i sprawne przeprowadzenie nas przez szereg formalności a to wszystko bez żadnych kosztów prowizji. Ogromnie cieszymy się, że dostrzegł Pan w naszym pomyśle potencjał i dorzucił swoją cegiełkę do jego realizacji!

Dziękujemy Pani Agnieszce Przybysiak z Kancelarii Notarialnej „Joanna Niewińska, Agnieszka Przybysiak s.c.” w Warszawie, która kiedy tylko usłyszała kim jesteśmy i co planujemy robić w nowo wynajętym lokalu zrobiła dla nas ekstra zniżkę i przygotowała niezbędne dokumenty za symboliczną opłatę.

Od początku wiedziałyśmy, że pomysł jest świetny i że zrobimy wszystko żeby go zrealizować przy czym zdawałyśmy sobie sprawę, że nie będzie to proste... Mierzymy się z tego rodzaju wyzwaniem po raz pierwszy! Na każdym etapie jego realizacji spotykamy się z ogromnym optymizmem wszystkich osób zaangażowanych. Choć nieskromnie przyznajemy, że i przy innych działaniach zdarza nam się to cały czas to mimo wszystko za każdym razem jesteśmy zaskoczone, dumne i przeszczęśliwe.

Otaczają nas dobrzy ludzie, to musi się udać!